طراحی سایت اختصاصی

خدمات طراحی سایت اختصاصی (VIP)

وب سایت شما معرف هویت برند شماست.

طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای می تواند تاثیر بسیاری در رونق کسب و کار شما داشته باشد و جزء لاینفک تعریف هویت برند شما محسوب گردد.

ما اینجاییم تا با طراحی یک وب سایت اختصاصی طی یک فرآیند بهینه و هدفمند، شما را از رقبایتان متمایز کنیم.

5/5 (2 نظر)

طراحی سایت اختصاصی

آماده ای برات یه سایت توپ بزنیم؟

امکاناتی که ما به شما می دهیم

 طراحی گرافیک اختصاصی

طراحی گرافیک اختصاصی

طراح گرافیک در جلسه یا جلسات حضوری طی فرآیند مصاحبه نیازها، خواسته ها و سلایق شما را استخراج و مکتوب می کند. طرح خام و اولیه از کلیات سایت ترسیم برای شما ارسال می گردد. بعد از تایید این مرحله طرح های گرافیکی با جزییات بیشتر تکمیل و بعد از تایید برای تیم اجرایی ارسال می گردد.

 پیاده سازی و اجرا

پیاده سازی و اجرا

طرح های تایید شده از مرحله قبل به تیم اجرایی سپرده می شوند تا طبق طرح آجرهای سازنده سایت را روی هم چیده و طرح های گرافیکی را تبدیل به یک وب سایت پویا و داینامیک کنند. اجرای سایت کاملا ریسپانسیو بوده و برای همه دستگاه ها مناسب خواهد بود. اولین دمو آنلاین سایت حاضر است.

 تست و تغییر

تست و تغییر

دموی آنلاین در اختیار کارفرما قرار گرفته تا سایت را مشاهده و تست کند. ایشان نقطه نظرات، ویرایش ها و درخواست های خود را به تیم اجرایی ارسال کرده تا اعمال گردد. این چرخه در محدود شرح خدمات و بازه زمانی پروژه تکرار شده تا نهایتا دموی سایت مورد تائید کارفرما قرار گرفته و دستور تحویل و بارگذاری صادر شود.

 بارگذاری و تحویل

بارگذاری و تحویل

بعد از تائید سایت دمو کارفرما اطلاعات دسترسی به هاست خود را موقتا در اختیار کارشناس طراحی سایت قرار داده تا کل سایت، سورس و تنظیمات به سرور کارفرما منتقل شود. بعد از اتمام پروسه انتقال اکانت کاربری ادمین و لینک ویدئو های آموزشی برای کارفرما ارسال می گردد. اتصال درگاه های بانکی و ارتباط پنل پیامک و چت آنلاین برقرار خواهد شد.

 آموزش مدیریت سایت

آموزش مدیریت سایت

بعد از تحویل سایت، کارفرما دسترسی به ویدئو های آموزشی مدیریت سایت خواهد داشت و در زمانی که برای ایشان مناسب باشد جهت آموزشی اختصاصی برگزار خواهد شد. در این جلسات کلیه ابزار های مدیریت سایت به ایشان آموزش داده خواهد شد تا قادر به اجرای هر نوع ویرایش، محتوا گذاری و حتی تغییر ظاهر سایت خود بدون کدنویسی باشد.

 پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

در بازه زمانی پشتیبانی کارفرما درخواست ها و سوالات خود را در محدوده شرح خدمات با کارشناس طراحی سایت در میان گذاشته و ایشان علاوه بر اجرای درخواست ها نحوه انجام آن را نیاز به کارفرما آموزش خواهد داد. دوره پشتیبانی باز هم تاکید بر آموزش دارد تا کارفرما کاملا به سایت خود مسلط شده و کمترین وابستگی را به تیم طراحی سایت داشته باشد.

       طراحی سایت اختصاصی (VIP)

وب سایت کاملا ریسپانسیو (واکنش گرا) همراه با اپلیکیشن اندروید (رایگان)

از خصوصیات اصلی و مهم یک وب سایت حرفه ای ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن آن است، به این مفهوم که سایت ظاهر خود را در همه دستگاه ها در اندازه صفحه نمایش های مربوط تنظیم کرده تا نمایش واضح و مشخصی در دسکتاپ، تبلت و موبایل داشته باشد.

در کنار طراحی سایت، ما به شما یک اپلیکیشن (اندروید) هدیه می دهیم تا کسب و کار آنلاین خود را هر چه بیشتر گسترش دهید. تلفن های همراه وسیله جدایی ناپذیر در زندگی روزمره مردم هستند، فرهنگ استفاده از اپ ها به ساده شدن فرآیند های تجارت الکترونیک کمک کرده و داشتن اپ علاوه بر متمایز کردن کسب و کار شما از سایر رقبا و ارتقا پرستیژ برندتان به کاربران شما این امکان را می دهد که خیلی ساده و مستقیم به جدیدترین محصولات و خدمات شما دسترسی پیدا کرده و میزان فروش و درآمد شما افزایش پیدا کند.

مشاوره طراحی سایت اختصاصی (VIP)

  سبد خرید0
  There are no products in the cart!
  ادامه خرید
  0