تولید محتوا

تولید محتوا

هرچه  قدر هم سایت شما جذاب و از لحاظ  کاربری  خوب باشد  تا زمانی که برای  کاربر محتوای جذابی نداشته باشید نه مورد توجه کاربرایی  که وارد سایتتون می شوند جالب  خواهد بود  ونه برای موتور های گوگل جذاب خواهد بود.

دیگر روش هایی مانند لینک سازی انبوه مورد توجه گوگل قرار نمی گیرد حتی  ممکن  هست  شما رو با جریمه های  سنگین گوگل  نیز   این کارها  مواجه کند ، گوگل اولویت دادن امتیاز به وب سایت ها را محتوای مناسب قرار داده است.

اگر میخواهید در صفحات گوگل به رتبه بالاتری برسید،ما در  تیم آتیناب وب میتوانیم با تولید محتوای مناسب شما را به آرزویتان برسانیم.

ما آماده ایم تا ضمن رعایت هویت برند کسب و کار شما، برای وب سایت شما محتوای کاربردی ، جذاب و کاربرپسندی تولید کنیم تا شانس دیده شدن شما توسط موتورهای جستجو و به دنبال آن کاربران بالاتر رفته و بازدیدکنندگان وفاداری برای سایت خود پیدا کنید.

5/5 (1 نظر)

خدماتی که ما به شما ارائه میدهیم

 جذب هدفمند مخاطب

جذب هدفمند مخاطب

تولید محتوا یکی از مهمترین عوامل افزایش رتبه سایت گوگل است. ضمن اینکه سایت شما در صورت برخورداری از محتوای مفید توسط کاربران به افراد بیشتری معرفی خواهد شد.

 تبدیل مخاطبان به خریدار

تبدیل مخاطبان به خریدار

وقتی کاربران اطلاعات رایگان زیادی را از شما دریافت کنند، به دلیل اعتمادی که به شما پیدا کرده اند ترجیح می دهند که از شما به جای رقبایتان خرید کنند.

 هزینه اندک

هزینه اندک

تولید محتوا در مقایسه با تبلیغات بنری و کلیکی یک راه مقرون به صرفه و بلندمدت برای بهبود سئوی سایت می باشد.

 تبدیل شدن به یک مرجع

تبدیل شدن به یک مرجع

با تولید محتوای مفید در حوزه کسب و کار خود کم کم به یک مرجع مطمئن و قابل اعتماد در این حوزه برای کاربران تبدیل خواهید ش

میخوای یه تیم حرفه ای روی سایت و شبکه های اجتماعیت کار کنه؟

تحقیق و بررسی کلمات کلیدی

تعریف مخاطب هدف برای محتوا

تبادل اطلاعات با کارفرما در مراحل مختلف انجام کار

تولید محتوای متنی با رعایت اصول سئو در نگارش محتوا

۶۰% از مشتریان علاقمند هستند مطالبی درباره برند شما بخوانند.

۷۰% از مشتریان در نتیجه بازاریابی محتوا به برند شما احساس نزدیکی می‌کنند.

۸۲% از مشتریان بعد از مشاهده محتوا احساس مثبتی درباره برند شما پیدا می‌کنند.

       تولید محتوا

محتوا پادشاه است اما کدام محتوا؟

محتوا پادشاه است عنوان یاد داشتی است که بیل گیتس در سال ۱۹۹۶ در وبلاگ نوشته های شخصی اش در مایکروسافت نوشت.
محتوای خوب با زبانی یکدست وساده نوشته شده، موضوع و تیتر آن متناسب با جستجوهای مخاطبان انتخاب می شود همچنین برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده و دارای یک کلمه کلیدی اصلی و چند کلمه کلیدی فرعی خواهد بود.
محتوای خوب حجم مناسبی داشته و نه زیاد و نه بسیار کوتاه خواهد بود. تصاویری که در کنار محتوا مورد استفاده قرار می گیرند باید مرتبط و پاسخگوی نیاز مخاطبان باشد.
در نهایت محتوای خوب از خلاقیت و نوآوری برخوردار است به نحوی که با مطالعه آن به حقایق جدیدی دست پیدا خواهیم کرد.

چرا باید تولید محتوا بکنیم؟

شاید این  مهم ترین سوالی  هست  که به عنوان مدیر یه  سایت به ذهنتون برسه، بازاریابی محتوا در حال حاضر تنها تجارت باقی مانده و سودآور تجارت آنلاین است. ایجاد محتوای اختصاصی ، تجارت شما را با فرصت های بی نظیری برای افزایش  بازدید  کننده  وبه همراه آن  اعتماد سازی  و افزایش فروش رو به رو خواهد کرد. چه به انتشار چند پست در طول یک هفته در وبلاگتان بپردازید و چه پادکست یا ویدئو ضبط کنید، ایجاد هر مدل محتوای انحصاری در افزایش مراودات و گسترش اطلاعات بین تجارت شما و مشتریان و مصرف کنندگان شما تاثیر خواهد داشت. بعضی از شرکت ها تصمیم میگیرند که هزینه ای برای تولید محتوا نکنند و تنها به تبلیغ  بسند می کنند ولی  بعد از مدتها  با مشکل  مواجه می شوند. کاربری  که  شما با تولید محتوا به سایت خود جذب می کنید مطمعن  باشید   برای گوگل هم اهمیت دارد.

       تولید محتوا
       تولید محتوا

اعتماد مشتریان خود را جلب کنید

در هر کاری، این مشتری است که بیشترین اهمیت را دارد و اگر نباشد، کسب و کار به طور کامل از بین خواهد رفت! ما برای اینکه مشتریان خود را افزایش دهیم و همچنین آنها را تبدیل به مشتریان دائمی خود کنیم، نیاز داریم که اعتماد آنها را به خود و کسب و کارمان به خصوص در بستر اینترنت جلب کنیم!

وقتی در مورد موضوعی که روی آن تمرکز دارید، تولید محتوا میکنید، به عنوان یک متخصص در حرفه خود شناخته می شوید. به خصوص اگر محتوای شما مفید و همچنین طبق استاندارد های سئو باشد. در این صورت اعتماد مشتریان به شما بیشتر و همین امر باعث میشود که کسب و کار شما در بازاریابی پیشرفت بسزایی داشته باشد.

تولید محتوا میتواند به چند صورت باشد؟

زمانی گوگل شما را دوست دارد که بازدیدکنندگان شما را دوست داشته باشند.
زمانی بازدیدکنندگان شما را دوست دارند که با تولید محتوای ارزشمند آنچه را که می‌خواهند در اختیارشان قرار دهید و اعتمادشان را جلب کنید.
تولید محتوا به روش های مختلفی انجام می شود.
یکی از مهم ترین روش های تولید محتوا، نوشتن متن مناسب در وب سایت و یا شبکه های اجتماعی است. همچنین شما میتوانید به صورت صدا( پادکست) ، فیلم ، تصویر و یا ساخت پاورپوینت یا pdf به تولید محتوا بپردازید.

       تولید محتوا
       تولید محتوا

تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی شما

امروزه بیشتر مردم از شبکه های اجتماعی استفاده میکنند و همین امر باعث شده است تولید محتوا به شبکه های مجازی هم راه پیدا کند. پس اگر شما برای شبکه های اجتماعی خود محتوای مناسبی قرار ندهید میتوان گفت بیشی از نیمی از خریداران را از دست خواهید داد. تیم آتیناب وب با قرار دادن بسته های تولید محتوا برای اینستاگرام و لینکدین به شما برای داشتن محتوای مناسب در شبکه های احتماعی کمک میکند.

سهم بیشتری در بازار خود به دست بیاورید

محتوای مفید و زیاد میتواند سهم شما را در حوزه کسب و کاری که در آن هستید را افزایش دهد. بنابراین شما با تولید محتوا میتوانید مشتریان خود را افزایش داده و به بیشتر کردن درآمد خود کمک بسزایی کنید. تولید محتوا راهی عالی برای گسترش و جلب توجه مشتری اس

تولید محتوا یک راه عالی برای سئو ارگانیک

هنگامی که شما موتور جستجوی خود را باز میکنید و یک کلمه را جستجو میکنید، گوگل سعی میکند تا مناسب ترین اطلاعات را به شما نمایش دهد. و اگر شما آن اطلاعات را به اشتراک بگذارید ربات های گوگل تشخیص میدهند که این وب سایت از محتوای مفیدی برخوردار است و رتبه ی آن سایت را ارتقا میدهد. بنابراین در نتایج جستجو گوگل رتبه بالاتری خواهید داشت. پس میتوان گفت که تولید محتوای خوب میتواند تاثیر بسیار زیادی در سئو ارگانیک شما داشته باشد.

الگوریتم های گوگل همیشه در حال تغییر هستند، اگر محتوای وب سایت شما کاربردی نباشید گوگل به شما اهمیت نمیدهد و در مقابل آن اگر وب سایت شما محتوای مفیدی داشته باشد و روزانه یا هفتگی به روز شود گوگل به شما اهمیت بسیاری میدهد و همین امر باعث میشود سئو ارگانیک وب سایت شما بسیار خوب شود.

       تولید محتوا
       تولید محتوا

دلیل اصلی برگشت مخاطبان شما به وب سایت

وقتی محتوای مفید و آموزنده ای تولید میکنید و در اختیار مردم قرار می دهید، شروع به ایجاد رابطه میکنید. و این کار باعث میشود که به یک منبع قابل اعتماد تبدیل شوید و همانطور که میدانید مردم به سایتهایی برمیگردند که به آن ها اعتماد دارند.

به عنوان مثال وب سایت های بزرگی مانند moz هر روز محتوای جذاب و مفیدی را در اختیار مخاطبان خود قرار میدهند و این کار باعث میشود که خوانندگان هر هفته و یا هر روز به آن ها مراجعه بکنند. هرچه بیشتر بتوانید مخاطبان خود را درگیر وب سایت یا شبکه های اجتماعی خود بکنید بهتر است همچنین گوگل به این نوع از وب سایت ها اهمیت زیادی میدهن

چرا کیفیت محتوا مهم است؟

زمانی که سئو در فضای وب به عنوان یک مسئله ارزشمند مورد توجه قرار گرفت، تکنیک و روش تولید محتوا برای سایت بسیار متنوع و تنها هدف آن جلب ربات‌های گوگل و درنتیجه کسب سئو مناسب بود.
اما امروزه درک ربات‌های گوگل نسبت به محتوا خیلی نزدیک به رفتار کاربران است و این یعنی گوگل بخش‌های مختلف یک محتوا را از لحاظ معنایی و ارتباط میان بخش‌ها مورد توجه قرار می‌دهد.
زمانی که گوگل محتوای یک صفحه را بررسی می‌کند این موارد را مورد توجه قرار می‌دهد:

موضوع صفحه

کلمه کلیدی انتخاب شده در آن صفحه

ارتباط معنایی موضوع صفحه و محتوا

ساختار محتوا

رابط کاربری

استانداردهای نگارشی

خوانایی محتوا و ...

گوگل با اندازی‌گیری این موارد در یک محتوا و مقایسه آن با سایر صفحات وب جایگاه این صفحه را در گوگل تعیین می‌کند.
با خواندن این بخش اهمیت تولید یک محتوای خوب و مناسب برای شما روشن شد؛ اما ممکن است بپرسید چگونه یک محتوای خوب  تولید کنید که هم مورد توجه گوگل قرار بگیرد و هم کاربران را در سایت شما نگه دارد.

برای فهمیدن این موضوع ادامه مطلب را بخوانید.

       تولید محتوا
       تولید محتوا

چگونه یک محتوای با کیفیت تولید کنم؟

این سؤال قطعا برای بسیاری از شما به وجود آمده و سعی کردید با امتحان تکنیک‌های مختلف روش تولید محتوا برای سایت را پیدا کنید؛ گاهی موفق بوده‌اید و گاهی هم نتیجه‌ای نگرفتید!
در اولین قدم می‌خواهیم شما را با انواع محتوا آشنا کنیم، محتوای یک سایت لازم نیست فقط یک متن کوتاه یا بلند باشد بلکه ویدئو، پادکست، تصاویر طبقه‌بندی شده و انواع فایل‌ها برای یک سایت محتوا محسوب می‌شوند.
هر یک از انواع محتوا برای اینکه مورد توجه ربات‌های گوگل قرار بگیرند باید استانداردهایی را در مورد آنها رعایت کنیم. با این استانداردها آشنا شوید.

بهینه‌سازی تصاویر برای وب‌سایت

برای اینکه یک تصویر برای موتورهای جستجو قابل درک باشد باید این نکات را در مورد آن رعایت کنیم:

استفاده از سایز مناسب و استاندارد

ابعاد مناسب برای یک تصویر 1:1، 16:9 و 4:3 می‌باشد.

برای هر تصویر یک متن جایگزین در نظر بگیرید. این متن باید برای هر تصویر منحصربفرد باشد.

برای هر بخش از محتوا حداقل از یک تصویر مرتبط استفاده کنید.

برای هر تصویر یک نام اختصاصی انگلیسی و مرتبط با موضوع درنظر بگیرید.

از تصاویر تکراری استفاده نکنید.

بهینه‌سازی ویدئو

تولید و انتشار ویدئویکی از روش‌های بسیار مفید برای کسب جایگاه خوب در گوگل است. بررسی‌ها نشان می‌دهد حدود50 درصد کاربران در حال حاضر مشاهده یک محتوای ویدئویی را به دانلود یک محتوای الکترونیکی یا مطالعه یک مقاله ترجیح می‌دهند.

تکنیک‌های سئو ویدئو عبارتند از:

استفاده از پلیرهای html5 به جای پلیرهای Flash

برای اینکه ارزش ویدئو حفظ شود باید آن را در ابتدای مقاله بعد از پاراگراف اول یا دوم قرار دهید.

برای هر ویدئو یک عنوان با تگ h2 یک بخش برای توضیحات ویدئو در نظر بگیرید. این عنوان و توضیحات برای معرفی ویدئو شما در گوگل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از نشانه‌گذاری استاندارد برای ویدئو استفاده کنید.

حجم و مدت زمان ویدئو نیز از نظر گوگل مهم است. بهتر از حجم ویدئو از 15 مگابایت و زمان آن از 10 دقیقه بیشتر نباشد.

سئو فایل‌های سایت

برای هر فایل یک صفحه شامل توضیحات مرتبط با فایل، عنوان و ... ایجاد کنید.

فایل‌های pdf شامل محتوای متنی باشند نه عکس

در محتوایی که برای فایل‌ها تولید می‌کنید از قواعد سئو محتوای متنی پیروی کنید.

حجم فایل بهینه شده باشد.

ضرورت استفاده از کارشناس سئو

لازم هست به این نکته توجه کنید که روش‌ تولید محتوا برای سایت بر اساس الگوریتم‌های گوگل تعریف می‌شوند. الگوریتم‌های گوگل هم  مرتبا در حال ارتقا و بروزرسانی هستند؛ پس برای تولید محتوا مطابق با الگوریتم گوگل باید با آنها آشنا شوید، به روز باشید و محتوای سایت خود را بر اساس این الگوریتم‌ها  به روزرسانی کنید.

آشنایی با این الگوریتم‌های گوگل کار آسانی نیست، همچنین نوشتن یک محتوای با کیفیت نیاز به تخصص و تجربه دارد. علاوه بر این به روزرسانی محتواهای قبلی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. در نظر گرفتن مجموعه این فعالیت‌ها برای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو نیز کاری زمان‌بر می‌باشد.

 

علاوه بر این، سئو محتوا تنها یکی از کارهای لازم برای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو است و تکنیک‌ها و کارهای بسیار دیگری لازم است روی یک سایت انجام شود تا جایگاه مناسب در گوگل پیدا کند. برخی از این تکنیک‌ها بسیار تخصصی بوده و تنها از عهده یک کارشناس سئو برمی‌آید.
استفاده از یک کارشناس سئو که به الگوریتم‌های گوگل مسلط و از تجربه و تخصص کافی برخوردار باشد انتخاب شایسته‌ و مطمئن‌تری برای بهینه‌سازی سایت شما است.

       تولید محتوا

تولید محتوای متنی

بسته ابتدایی

500
هزارتومان
 • مناسب کسب و کارهای نوپا
 • تعداد کلمات بین ۵۰۰ تا ۸۰۰
 • تولید محتوا بر اساس ترجمه، بازنویسی و تالیف
 • 5 عدد مقاله
 • کلمات کلیدی مدنظر کارفرما
 • درج تصاویر مناسب
 • رعایت اصول سئو در نگارش محتوا
 • زمان تحویل حداکثر ۳۰ روز

بسته اقتصادی

900
هزار تومان
 • مناسب تمام کسب و کارها
 • تعداد کلمات بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰
 • تولید محتوا بر اساس ترجمه، بازنویسی و تالیف
 • 10 عدد مقاله
 • کلمات کلیدی مدنظر کارفرما
 • درج تصاویر مناسب
 • رعایت اصول سئو در نگارش محتوا
 • زمان تحویل حداکثر ۶۰ روز

بسته حرفه ای

1.6
میلیون تومان
 • مناسب کسب و کارهای بزرگ
 • تعداد کلمات بیش از ۱۰۰۰
 • تولید محتوا بر اساس ترجمه، بازنویسی و تالیف
 • 15 عدد مقاله
 • کلمات کلیدی مدنظر کارفرما
 • درج تصاویر مناسب
 • رعایت اصول سئو در نگارش محتوا
 • پیشنهاد کلمات کلیدی مناسب به کارفرما
 • زمان تحویل حداکثر ۹۰ روز

بسته های تولید محتوای اینستاگرام

بسته ابتدایی

1.5
میلیون تومان
 • ایده پردازی برای ۸ پست و ۴ استوری
 • ارائه تقویم محتوایی و کیت محتوا
 • طراحی پست گرافیکی
 • نگارش کپشن
 • نگارش هشتگ
 • زمان : یک ماه

بسته اقتصادی

1.700
میلیون تومان
 • ایده پردازی برای ۱۱ پست ۱۲ استوری
 • ارائه تقویم محتوایی و کیت محتوا
 • طراحی پست گرافیکی
 • نگارش کپشن
 • نگارش هشتگ
 • زمان : یک ماه

بسته حرفه ای

2
میلیون تومان
 • ایده پردازی برای ۱3 پست و ۱3 استوری
 • ارائه تقویم محتوایی و کیت محتوا
 • طراحی پست گرافیکی
 • نگارش کپشن
 • نگارش هشتگ
 • زمان : یک ماه

مشاوره تولید محتوا

  سبد خرید0
  There are no products in the cart!
  ادامه خرید
  0